Par mums

Afkhami Nasser

Afkhami Nasser ir lielākais persiešu un citu Austrumu paklāju mazumtirgotājs Baltijas valstīs. Mazumtirdzniecības veikals tika dibināts 2013. gadā Rīgā un tika atkārtoti atvērts jaunās telpās 2015.gadā. Veikalā tiek piedāvāts plašs rokām darinātu paklāju klāsts, gan tradicinionāliem, gan moderniem rakstiem. Šis ir jaunākais eksperta Nassera paklāju salons no veikalu ķēdes Vācijā un Centrāleiropā. Nassers iepazinis šo seno paklāju tradīciju savā dzimtajā valstī- Irānā. Jau 45 gadus gūst pieredzi pārdodot un kolekcionējot paklājus.

Irāņu paklāju eksperts Afkhami Nasser ir patīkami pārsteigts par Latvijas iedzīvotāju lielo interesi par rokām darinātiem paklājiem. Apmierināto klientu ieteikumi saviem draugiem un paziņām ceļ pieprasījumu pēc šī produkta. Galu gala visi var būt ieguvēji no Nassera piecdesmit gadu pieredzes industrijā, lai gūtu plašākas zināšanas par paklājiem. Kad viņam bija astoņpadsmit gadu, Afkhami Nasser sāka interesēties par rokām darinātiem paklājiem un sāka mācīties kā tos izgatavot un labot lielajā tirgū jeb Grand Bazaar savā dzimtajā pilsētā Teherānā. Lielais tirgus jeb Grand Bazaar Irānas galvaspilsētā ir lielākais tirgus pasaulē un vienlaicīgi arī lielākā rokām darināto paklāju tirgošanas vieta. Divdesmit trīs gadu vecumā Nassers devas uz Vāciju, lai turpinātu darbu paklāju industrijā pie sava brāļa. Kad viņam bija trīsdesmit gadu viņš atvēra savu pirmo specializēto paklāju veikalu Bonnā, toreizējā Vācijas galvaspilsētā. Viņa kontakti Irānā deva un dod joprojām iespēju importēt preces tieši no Lielā tirgus jeb Grand Bazaar Teherēnā. Nassera galvenie piegādātāji ir Teherānā plaši zināmā Amini ģimene. Četrdesmit viena gada vecumā viņš aprec Gohar Amini- šī pazīstamā lieltirgotāja meitu.

Vēlāk Afkhami Nasser atvēra paklāju ekspozīcijas gandrīz visās lielākajās Vācijas pilsētās. 2009.gadā piecdesmit astoņu gadu vecumā viņš sāka atvērt īslaicīgas rokām darinātu paklāju ekspozīcijas tādās Eiropas pilsētās kā Bukarestē, Bratislavā, Ļubļanā, Tallinā, Rīgā un Viļņā. Lielākā interese par rokām darinātiem paklājiem bija tieši Rīgā, tāpēc kopš 2011.gada viņš šeit ir patstāvīgi. Kopš šī laika viņš vada lielāko rokām darināto paklāju veikalu Baltijā, sākumā Ganību dambī, vēlāk Rīgas centrā Brīvības ielā un kopš 2015. gada Brīvības gatvē 424. Veikala slēgšanas izpārdošana tiek pagarināta tikai uz īsu laiku, tāpēc visiem, kuri ir ieinteresēti rokām darinātos paklājos, ir iespēja uzzināt vairāk par šo rokām darināto mākslu un gūt labumu no Afkhami Nasser plašajām zināšanām.

Klientu apmierinātība vienmēr ir bijusi mūsu filozofijas pamatā, kas kalpo par iemeslu, mūsu sortimenta paplašināšanai, lai varētu piedāvāt katra klienta vēlmēm atbilstošu paklāju. Papildus mēs piedāvājam citus klientiem vērtīgus pakalpojumus.

Austrumu paklāji

Austrumu paklāji ir iemīļotākie interjera dizaina elementi to komforta, skaistuma un izturības dēļ. Tie piešķir telpai, komfortablu atmosfēru, rada skaistu interjeru un tie iespējams būs ilgtspējīgāki par pašu mājokli.

Katrs autentisks Austrumu paklājs ir unikāls mākslas darbs, darināts ar rokām sarežģītā un nogurdinošā procesā, kas var aizņemt pat vairākus gadus. Paklāju izgatavošanas laiks un process ir atkarīgs no tā smalkuma un paklāja lieluma. Galvenais Austrumu paklāju izturības pamats ir tā mezgla veids un materiāls.